Justiniskiu144c
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dėl namo 100proc pridavimo

3 posters

Go down

Dėl namo 100proc pridavimo Empty Dėl namo 100proc pridavimo

Rašyti  Rolandasss78 Pir. 01 28, 2013 7:16 pm

Sveiki,

ko gero kad jau teko susidurti kažkam:

bankas reikalauja dėl 100proc buto pridavimo kadastrinių matavimų bylą.Bet pagal paskolos dokumentus gi turėtų VITI priduoti.Kaip čia elgtis tokiu atveju?Patarkit kas labiau nusimanote.Beje dar 300 lt kainuoja ta pažyma.Gal galima tą sąskaitą išrašyti VITI?

Rolandasss78

Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2011-02-10
Age : 46
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Dėl namo 100proc pridavimo Empty Re: Dėl namo 100proc pridavimo

Rašyti  Karolina ir Donatas Pir. 01 28, 2013 7:21 pm

Laba,

Dėl šito reikalo reikia raštu (aš e-mail rašiau) kreiptis į VITI, jie turi paruošti pažymą-atsakymą bankui, kodėl nepriduodamas namas. Bent jau man nurodė terminą kada turėtų būti priduotas, kas aišku jau seniausiai praėjo... Tačiau bankui tokios pažymos užteko ir daugiau kiek supratau nereikalaus pateikti tos pažymos apie 100proc. baigtumą. Čia aišku gali skirtis, priklauso kaip nurodyta sutartyje.

Karolina,
144c-41

Karolina ir Donatas

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2012-08-28

Atgal į viršų Go down

Dėl namo 100proc pridavimo Empty Re: Dėl namo 100proc pridavimo

Rašyti  Rolandasss78 Pir. 01 28, 2013 7:58 pm

Karolina ir Donatas rašo:Laba,

Dėl šito reikalo reikia raštu (aš e-mail rašiau) kreiptis į VITI, jie turi paruošti pažymą-atsakymą bankui, kodėl nepriduodamas namas. Bent jau man nurodė terminą kada turėtų būti priduotas, kas aišku jau seniausiai praėjo... Tačiau bankui tokios pažymos užteko ir daugiau kiek supratau nereikalaus pateikti tos pažymos apie 100proc. baigtumą. Čia aišku gali skirtis, priklauso kaip nurodyta sutartyje.

Karolina,
144c-41


Dėkoju Smile
skambinausi ir i Viti tai sakė....kad jau 2012 spalį visi dokumentai priduoti komisijai.....tik trūksta parkingo vartų atstovų dėl garantinio kaip suprantu...atseit bankrutavo ta firma kur statė......Mes jau juokiamies kad su žmona kad čia visi bankrutavo kas prisidėjo prie to projekto...

Žodžiu dar vasario gale bus oficialiai praneštas namo baigtumas Smile

p.s. lyg ir ne kalėdos......


Rolandasss78

Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2011-02-10
Age : 46
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Dėl namo 100proc pridavimo Empty Re: Dėl namo 100proc pridavimo

Rašyti  Rolandasss78 Antr. 01 29, 2013 11:17 pm

[quote="Rolandasss78"]
Karolina ir Donatas rašo:Laba,

Dėl šito reikalo reikia raštu (aš e-mail rašiau) kreiptis į VITI, jie turi paruošti pažymą-atsakymą bankui, kodėl nepriduodamas namas. Bent jau man nurodė terminą kada turėtų būti priduotas, kas aišku jau seniausiai praėjo... Tačiau bankui tokios pažymos užteko ir daugiau kiek supratau nereikalaus pateikti tos pažymos apie 100proc. baigtumą. Čia aišku gali skirtis, priklauso kaip nurodyta sutartyje.

Karolina,
144c-41

O kada tą pažymą Jūs pristatinėjote?man aiškina DNB kad reikia kadastrinių matavimų..

Rolandasss78

Pranešimų skaičius : 22
Join date : 2011-02-10
Age : 46
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Dėl namo 100proc pridavimo Empty Re: Dėl namo 100proc pridavimo

Rašyti  Karolina ir Donatas Tr. 01 30, 2013 3:45 pm

Mes dar kiek pamenu darėm buto vertinimą, kad butas realiai 100proc. baigtas ir + ta pažyma iš VITI pateikėm bankui. O kadastrinių matavimų tą bylą pirminę gavom iškart perkant butą. Tai dar reiktų pasitikslint banke ko konkrečiai reiktų tokiu atveju. Tą pažymą berods pristatinėjom iki 2011.12.31.

Karolina ir Donatas

Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2012-08-28

Atgal į viršų Go down

Dėl namo 100proc pridavimo Empty Re: Dėl namo 100proc pridavimo

Rašyti  Zydrune Stuglyte Tr. 02 06, 2013 9:45 pm

Na naujiena del namo pridavimo vasario pabaigai - tai super, bet klausimas kiek tai bus ispildyta ...

Kiek as suprantu kadastriniu matavimu bylos 100 proc. baigtumui kol nebus namo pridavimo kaip ir nera galimybes gauti ... Esu girdejusi, kad kai kurie gyventojai teikdavo su VITI pazyma ir savo buto nutraukas ir tt, kad matytusi, jog butas pats fiziskai yra uzbaigtas ir pilnai irengtas. Manau reikia tiesiai paklausti ko reikia bankui ir tiek.

Zydrune Stuglyte

Pranešimų skaičius : 68
Join date : 2010-10-19

Atgal į viršų Go down

Dėl namo 100proc pridavimo Empty Re: Dėl namo 100proc pridavimo

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume